Jesteś tutaj:
  2. O placówce

O placówce

Przedszkole nr 92 jest przyjazne zarówno dla dzieci jak i dla rodziców.

Przedszkole posiada własna kuchnię i promuje różne prozdrowotne programy żywieniowe.
Budynek przedszkolny ma cztery sale przeznaczone dla 100 dzieci, dobrze nasłonecznione. Przy każdej Sali nauczyciele zawieszają plan pracy na dany miesiąc, w którym oprócz zadań dla nauczyciela i dzieci zamieszczane są zdania dla rodziców i dzieci.  Placówka posiada salę gimnastyczną w pełni wyposażoną w sprzęt do gimnastyki ogólnorozwojowej. Toalety wyposażone są w armaturę dostosowaną do wzrostu dzieci.
Plac zabaw - położony jest na dużej powierzchni porośnięty trawą i drzewami. Zasadzone są drzewa z podpisami nazw własnych oraz tych nadanych przez same dzieci. W ogrodzie przedszkolnym jest wyznaczone miejsce dla każdej z grup do samodzielnego sadzenia i pielęgnowania roślin, warzyw, ziół czy owoców, co jest wielką atrakcją dla dzieci. Przedszkole na każdym kroku podkreśla, że czołową metodą nauczania i wychowania dzieci jest pedagogika Celestyna Freineta. Charakteryzuje się indywidualnym podejściem do dziecka i możliwością rozwoju każdej jednostki w swoim naturalnym tempie.

W holu znajduje się jadłospis na każdy dzień, tam również znajdują się bieżące ogłoszenia dotyczące aktualnych wydarzeń w przedszkolu

Placówka czynna jest od pn. do pt. w godz. 6: 30 do 17:00.

Zapraszamy do naszej placówki-OFERTA PRZEDSZKOLA

Przedszkole położone na osiedlu Gaj w dzielnicy Krzyki. Nowy budynek o nowoczesnej architekturze z zielonym dachem ( wybudowany w 2002 roku ), parterowy, bez barier architektonicznych. Przestrzeń edukacyjna na salach zabaw pozwala dzieciom na różnorodne formy aktywności, chwilę relaksu w...